Mirnes njė kompani konsluence biznesi kėrkon njė person profesional tė sapodiplomuar apo nė fillesat e tij tė para profesionale
me njė personalitet dinamik pėr rolin e Asistentit tė Konsulentit pranė Mirnes.

Kjo pozitė punon ngushtėsisht me dhe pėr Konsulentin e Biznesit dhe pėrmbush kryesisht detyrat e mėposhtme:

 • Ndihmon nė menaxhimin dhe kryerjen e veprimtarive dhe angazhimeve tė pėrditshme tė Konsulentit
 • Asiston nė shėrbimet qė u ofrohen klientėve dhe ndjek ecurinė e projekteve rast pas rasti
 • Pėrpilon,pėrpunon, konsolidon, formaton dhe pėrmbledhur informacion, grafikė, raporte, pėrfundime dhe prezantime tė ndryshme
 • Angazhohet nė planifikimin e trajnimeve, programimin e tyre si edhe format e vlerėsimit dhe ndjekjen e ndikimit dhe impaktit tek klientėt
 • Ofron njė shėrbim tė pėrkryer nė cdo kohė.

Kėrkesa dhe pritshmėri:

 • Diplomė Master nė njėrėn nga degėt ekonomike, preferueshėm Biznes. Cdo eksperience praktike nė shitje dhe marketing pėrbėn avantazh.
 • Tė jetė person energjik, kreativ dhe me aftėsi sipėrmarrėse. Aftėsi tė larta ndėrvepruese dhe komunikimi, tė jetė kėmbėngulės, strateg,
 • tė ketė pasion pėr punėn dhe tė reflektojė energji pozitive.
 • Tė ketė njohuri dhe aftėsi analitike, planifikuese, procesuese, komerciale dhe financiare.
 • Tė ketė dėshirė pėr t’u rritur profesionalisht dhe pėr tė patur karrierė nė fushėn e shėrbimeve B2B.
 • Pėrdorim profesional tė programeve bazė kompjuterike sidomos, word, excel, powerpoint, etj
 • Nivel shumė tė mire tė gjuhės angleze nė tė shkruar, lexuar dhe tė folur


Nėse doni tė punoni dhe tė mėsoni nga profesionistė me standarde tė larta dhe tė keni angazhime vazhdimisht sfiduese ju inkurajojmė
tė dėrgoni aplikimin tuaj (CV + Leter motivimi) nė adresėn info@mirnes.com

Afati i dorėzimit tė aplikimeve ėshtė deri mė 20 shkurt 2019.
Ju vėmė nė dijeni se vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur do tė njoftohen pėr intervistė.