1. Standart Tirane, shes makine Subaru TREZIA Viti 2011, 7.400 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri metalizato
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 66
  KM..........: 129000

  SUBARU TREZIA 🚘 VITI 2011 MOTORR 1.4 NAFTE KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC 129.000 KM ORIGJINALE ME LIBER DHE SHERBIME TE KRYERA VAJ-FILTRA KONDCIONER - MARSHE DHE OPSIONE NE TIMON - XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE E SAPOARDHUR 🙈 ME DOGANE TE PAGUAR CMIMI : 7400 EURO 💥INFO : 0692765740 👌

  Cel. : 0692765740
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 50816730_2352005295021551_7490853500335685632_n.jpg
S: 298
Madhesia: 56.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 51510791_2352005281688219_3843026484650311680_n.jpg
S: 154
Madhesia: 34.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 50713233_2352005338354880_4287239245380190208_n.jpg
S: 157
Madhesia: 60.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 51256870_2352005361688211_5427222122353131520_n.jpg
S: 149
Madhesia: 46.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 50801776_2352005385021542_603447187170394112_n.jpg
S: 151
Madhesia: 39.0 KB