Shiten Aparat fotocasti Polaroid Old per survenir ne ambjentet tuaja mund te jen dhe funksional. :)
2000 lek copa
Nr 0672411000Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  IMG_4746.jpg
S: 96
Madhesia:  76.9 KB

Cel. : 0672411000