devinf.com
Kliko
970 Immo + C21

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 83.000 Euro (Oxhaku)

  Zona/Rruga : Oxhaku

  Apartameti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, nje sallon i madh, guzhina e ndare ne vete, 1 tualet dhe dy ballkone. Apartamenti eshte i investuar me punime extra nga vete pronari. Zona ku ndodhet apartamenti eshte shume e qete dhe komode. Shoqerohet dhe me garazhd me cmim: 7.000euro. Cmimi pa garazhdin eshte 83000, me garazhdin 88.000euro. Disponon dokumentacionin e plote hipotekor.

  Cel. :+355672912333
  0672912333
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 9acebfdf-d63c-3c0a-2b21-b7cb10cda5e0.jpeg
S: 198
Madhesia: 66.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0898f81f-0e1e-4fa9-72cf-37b14a5953bd.jpeg
S: 117
Madhesia: 62.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 961e7320-7489-3118-1c3c-198f1670eb69.jpeg
S: 117
Madhesia: 58.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 39295b8d-3056-2071-2f97-b4b1bab93e83.jpeg
S: 114
Madhesia: 52.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: a84109d9-bc79-ed34-dce9-edf6c2a9c223.jpeg
S: 113
Madhesia: 57.8 KB  

  Blv. Bajram Curri, Pallatet Agimi, Nr. 8
  Tirane, Shqiperi
  Mob: +35542229888
  E-Mail: info.ami@mei.al
  Web: https://mei.al