kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Lushnje, shes sony n3/nx5/ax2000 etj -nga 1100 Euro

  sony hxr nx3--1100 euro//// sony hxr nx5--1100 euro/// sony hdr ax 2000--1100 euro //// ////sony pmw ex1--1000 euro ////sony pmwf3+lens 50mm ////sony cinealta pl mount keto kamera operojne me karta,kane nga 2 suport rekorder,kane nga nje bateri te madhe dhe mbushesin,jane funksionale pa probleme,te testuara me hollesi,kane ardhur nga europa.per me shume informacion ne tel,ose ne facebook;agim qose

  Cel. : 1300
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: s-l1600 2.jpg
S: 152
Madhesia: 24.1 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu