AGIKONS Sh.p.k., njė nga kompanitė lider nė fushėn e ndėrtimit, e angazhuar pėr pėrsosmėri dhe cilėsi tė lartė, nė kuadėr tė zhvillimit tė saj kėrkon tė punėsojė:


Hidraulik


Detyrat Pėrgjegjėsitė


  • Shqyrton planin e ndėrtimit me specifikimet e paraqitjes sė punimeve hidraulike.
  • Identifikon e mjetet e nevojshme dhe pajisjet e posaēme qė janė tė nevojshme pėr realizimin e punimeve hidraulike.
  • Instalon, riparon dhe mirėmban e pajisjet e ujit, tubave si dhe sistemet e ngrohjes sė ujit.
  • Realizon mirėmbajtjen e sistemeve hidraulike dhe komponentėve tė tyre.


P
rofili i kandidatit:


  • Tė ketė mbi 3 vjet pėrvojė pune nė kėtė pozicion.
  • Tė ketė kryer arsimin e mesėm si Hidraulik.
  • Tė ketė aftėsi tė mira planifikuese dhe organizuese.


Kushtet e Punės


  • Orari i punės ėshtė nga ora 07:30-16:00 (30 min pushim dreke).
  • Adresa: Blloku Rezidencial “Kodra e Diellit”, A0/1. Tiranė, Albania


Personat e interesuar tė kontaktojnė nė numrin e telefonit: 069 23 13 644/ 068 40 52 085. Afati i fundit i aplikimeve ėshtė data 30/07/2019.


Tė gjitha aplikimet do tė trajtohen me konfidencialitet tė plotė sipas ligjit Nr. 9887 , date 10.03.2008 i ndryshuar, vendosur nga Kuvendi i Shqipėrisė pėr "Mbrojtjen e tė Dhėnave Personale”.