Zona/Rruga : Xhamlliku

Tek xhamlliku (Rr.Dum Alla)
shitet vile 3-katshe

Kati i 1 eshte 2+1+banjo, 70 m2 + 30 m2 oborr.
Kati i 2 eshte 1+1+banjo, 60 m2 + verande 15 m2.
Kati i 3 eshte 1+1+banjo+ballkon ,60 m2,

me tapi te rregullt,
dhe mundesi ndrrimi.
Shitet Cmimi 100.000 Euro.

Tel : +355 4 22 24 270


Cel. : +355682322115