Zona/Rruga : don bosko mbrapa vizion +

Shitet apartament i tipit 2+1 ne Don Bosko mbrapa Vizion +
Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te pallatit dhe ofron pamje te gjere te Tiranes.
Ka siperfaqe totale 103.5m2 prej te cilave 90.3 m2 eshte siperfaqe ndertimi dhe 13.2 eshte siperfaqe e perbashket.
Ne te perfshihen 2 dhoma te projektuara per dhoma gjumi dhe 1 dhome ndenieje +kuzhine.
Apartamenti disponon 2 tualete te dy me dritare dhe ballkon.
Cmim OKAZION 780 euro/m2 . Kontakto 0699947554. Jeni te mirepritur.

Cel. : 0699947554