devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 112 m² 95.795 Euro (rruga kongresi manastirit)ID: plus 8858

  Zona/Rruga : rruga kongresi manastirit

  Apartamenti ndodhet nė rrugėn "Kongresi I Manastirit" nė afėrsi tė spitalit nr 5 . Apartamenti ėshtė I pozicionuar nė katin e 4 banim, me sipėrfaqe totale 112.7m2 . Apartamenti ka orientim jug dhe ėshtė nė proces hipotekimi. Apartamenti disponon • Ambjent ndenjie • Ambjent gatimi • 2 dhoma gjumi •Tualet • Ballkon Detaje tė tjera •Bosh •I investuar • Ndėrtim cilėsor • Kubaturė e rregullt • Ndriēim natyral •Pallat nė ndėrtim • Disponohet nė kate dhe orientime tė ndryshme •Ēmim i diskutueshėm Pėr ta vizituar na kontaktoni!ID: plus 8858

  Cel. : 0696141644
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 50688961_756369524756125_6289450546625511424_n.jpg
S: 62
Madhesia: 30.0 KB