1. Standart Tirane, shes Motociklete 800 Euro

  KM : 21000

  Shitet motorr lifan 99 cc vit prodhimi 2017 me letra deri ne gusht 2019 i blere me 0 km ka dhe 2 kokore te blera 70 € secila i gatshem per cdo lloj prove

  Cmimi: 850 euro pak i diskutueshem

  Cel : 0672362265
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20190123_120339.jpg
S: 321
Madhesia: 50.3 KB