Shiten 2 bilardo italiane ne gjendje shum te mira te kompletuara me gurė dhe steka cmimi eshte per cope.Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  IMG-367c341743eaf3238849a4d4aefff851-V.jpg
S: 83
Madhesia:  22.3 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  IMG-573d0116875dce846c0c1a6ac4cb1edd-V.jpg
S: 36
Madhesia:  47.6 KB

U Shiten falemderit:

Cel. : 0685439210 / 0682142807