F&M Reklama ėshtė njė nga operatorėt kryesorė nė tregun e reklamave nė Shqipėri, e cila ofron tė gjitha produktet dhe shėrbimet nė fushėn e reklamimit, ku pėrfshihen: tabela ndriēuese, printime dixhitale indoor/outdoor, punime me gėrma 3D, punime profesionale tė teknologjisė LED, reklama nė seri, billborde, karburante, stenda promocionale, artikuj promocionalė, reklama elektronike etj.

Aktualisht po kėrkojmė njė Specialist/e pėr Shėrbim Klienti.

Detyrat:
- Mirėpret klientėt nė showroom dhe ju jep zgjidhje kėrkesave tė tyre.
- I prezanton klientėve gjithė gamėn e produkteve dhe zgjidhjeve qė ofron kompania.
- Bashkėpunon me ekipin e dizajnerave pėr tė krijuar idetė mė tė mira tė produkteve pėr klientin.

- Koordinon komplet procesin nga porosia nė prodhim, dhe deri nė dorėzimin final tė produktit.
- Plotėson fatura.
- Rregjistron shitjet nė sistemet pėrkatėse.
- Mban klientin tė informuar pėr ecurinė e prodhimit tė produktit tė kėrkuar.

Aftėsitė:

- Komunikim shumė i mirė.
- Aftėsi tė mira organizuese, planifikuese dhe koordinuese.
- Qėndrim pozitiv nė situata tė ndryshme.
- Bashkėpunues me kolegėt

Kualifikimet:

1. Tė paktėn diplomė Bachelor. Preferohet me formim nė shkenca ekzakte.
2. Njohuri mesatare tė Anglishtes.

Pėr tė aplikuar dėrgoni CV tuaj nė adresėn hr@fmreklama.al pėrpara datės 30 shtator 2019.