Zona/Rruga : Rruga Ali Demi,prane ish-markates

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 60 m2 ne pallat ekzistues me tulla.Apartamenti ndodhet te lagjia Ali Demi,te ish-markata e vjeter.Apartamenti ndodhet ne katine 5 te nje pallati 5 katesh.Apartamenti eshte me hipoteke dhe shitet 50 milion leke te vjetra.

Cel. : 00355695291520