devinf.com

 1. Standart Tirane, jap me qera penthouse ne kompleks rezidencial 2+1+A+BLK Kati 3, 160 m², 700 Euro (Liqeni I Farkes)

  Zona/Rruga : Liqeni I Farkes

  Apartamenti me qera Penthouse , 2+1 nė njė ndėr zonat mė tė sigurta nė Tiranė, tek kompleksi rezidencial Quiet Lake, Farke.

  Siperfaqe totale e apartamentit eshte 160 m2, perbehet ambjent gatimi+ sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, dhe nje super verande 55 m2 me pamje spektakolare nga Liqeni.

  Apartamenti eshte i orientuar jug- perendim e si rrjedhoje ka ndricim dhe ngrohje natyrale gjate gjithe dites.

  Arredimi I sapoperfunduar me arkitekt, ku duken kombinimi I ngjyrave dhe me shije, i kuruar ne cdo detaj te mundeson nje jetese mjaft komode.

  Rifiniturat jane te cilesise teper te larte, ka edhe sistem chiller te montuar ne cdo ambient te apartamentit.

  Rezidenca ka siguri 24 h me kamera dhe polici private, ofrohet parkim brenda residences.

  Cmimi: 700 Euro/muaj


  Kontakt:

  Cel. : 0694030502
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: panor 2.jpg
S: 173
Madhesia: 65.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 8f7ca54c-c8b3-8f0a-8330-43fbc389ac5d.jpg
S: 243
Madhesia: 53.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3f9f257f-e6e0-8a28-07ea-38dc2f49fe98.jpg
S: 474
Madhesia: 60.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 83023b4c-a68f-07ca-00ea-7ee0f5c4ee4b.jpg
S: 233
Madhesia: 50.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5023d77c-83bb-e03c-c47e-bdaeee8efb15.jpg
S: 230
Madhesia: 61.3 KB    Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar