1. Standart ofroj DVB-T2 HD dekoder per kanalet televizive shqiptare te rinj n


  Ofrohen dekodera DVB-T2 per marrjen e kanaleve televizive shqiptare me dalje HDMI dhe Video per televizoret e rinj dhe te vjeter.
  Cmimi me gjithe kabell te perfshire 2200 leke te reja!

  USA LAPTOP SHOP
  Perballe shkolles 9-vjecare Siri Kodra
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_0714.jpg
S: 161
Madhesia: 43.5 KB  
  Faqja ne web: www.usalaptopshop.com
  Dyqani Tirane USA LAPTOP SHOP : Tel: 04 22 37037; Cel 069-204-01-41
  Rr.Siri Kodra -perbri shkolles Siri Kodra;ose perballe HOTEL Alpin
  ...........................................
  Primary : usalaptopshop@gmail.com