• Tirane, ofrojme Trajnim për te punuar online si Social Media Manager.

Trajnim për punësime online si Social Media Manager.

Unë punoj online? Po ti? Sa herë keni menduar si të punoni online nga shtëpia? E dini se kush është një nga avantazhet e internetit? Të punosh online nga shtëpia, pa u detyruar të shkoni cdo ditë në punë. Nuk duhet të dilni nga shtëpia kur bie shi, është ftohtë apo nuk keni kush të rrijë me fëmijët tuaj në shtëpi. Jo keq apo jo? Jo, nuk është keq. Sidomos kur arrin të krijosh një biznez apo të gjesh një punë onlinë serioze dhe të sigurtë nga shtëpia. Nuk është më ë pamundur. Sot në Shqipëri mbi 3000 persona punojnë onlinë. Në internet mund të punosh nga shtëpia pa u bezdisur nga shefi apo menaxheri juaj, kur të jesh i lirë, aq kohë sa të doni dhe të fitoni të ardhura pa një limit të caktuar pasi gjithcka do të varet vetem nga ju.
Interneti ofron mundësine e Punësimit Online duke krijuar mundësi per individet të punojnë apo të krijojnë një biznes i cili të ketë klientë nga e gjithë bota, që do të thotë edhe një treg i madh ku mund të fitohet njësoj si në vendet perëndimore.
Sot profesioni i Social Media Manager është ndër më të kërkuarat pasi në botën e internetit nqs nuk je onlinë atehere ti nuk ekziston. Prandaj krijimi dhe ruajtja e reputacionit të bizneseve është punë e Social Media Manager. Sot në SHBA paga mesatare e një Social Media Manager është rreth 53 mije dollare ne vit.


Avantazhet e të punuarit onlinë janë:
Punon pa një orar dhe vend fiks, ju mund të punoni ku dhe kur të dëshironi.
Punon pa asnje manaxher mbi krye.
Ti je bosi.
Mund të krijosh një biznes onlinë I cili fillon si I vogël dhe shumë shpejt trasformohet në të madh.
Nuk ka risk
Aftësitë e tua janë I vetmi investim që do të kryeni.
Ju do të formoni portofolin tuaj të klientëve në Shqipëri dhe nga e gjithë bota.
Ju mund te punoni me pak se 1 ore ne ditë dhe përseri mund të krijoni të ardhura me shumë se të punoni 8 orë në një punë ku duhet të jeni prezent fizikisht.

NË TRAJNIMIN ONLINE JU DO TË MËSONI:
Të gjitha aftësite që një Social Media Manager duhet të ketë për të punuar më biznese, si të punoni onlinë, si dhe ku të gjeni klientët, si ti menaxhoni në mënyrë afatgjatë dhe si të formoni një portofol tuajin me klientë në Shqipëri dhe nga e gjithë Bota.
Si të përdorni teknikat dhe strategjite e nevojshme për kryerjen e Profesionit te Social Media Manager dhe si të punoni më pak se 1 orë ditë dhe përsëri të punoni dhe fitoni shumë më shumë se cfitoni në punën që ju jeni duke bërë aktualisht. Me kalimin e kohës ju do të dyfishoni apo trefishoni fitimet tuaja.
Gjithashtu ju mund të mësoni si të fitoni para onlinë ne internet nëpërmjet metodave dhe strategjive të ndryshmë!

Ofertë për Trajnim online në SOCIAL MEDIA MANAGER:


Cmim oferte 149 Euro.

I vlefshëm deri më dt. 28 shkurt 2019


Nëse jeni të interesuar për trajnimin duhet të regjistroheni online në faqen tonë zyrtare www.studimeonline.com
Për më shumë detaje dhe informacione na kontaktoni në businessdigitalacademy@gmail.com
 


Contact
Back
Top