Zona/Rruga : Shkolla Bashkuar oxhaku


Shitet hyrje Sip 85 m2 kati 3 me 1 banjo

eshte pallat egzistues me tulla te kuqe eshte

e rikostruktuar totalisht me pamje nga Lindja

nga Jugu dhe Veriu eshte me hipotek

ndodhet mbas Shkolles se Bashkuar tek oxhaku ēmimi 64 mije euro i pa diskutushem

Agjenisa Imobilare Vision tel 0682253407 tel 0695326329Cel. : 0695326329