devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 91 m² 78.000 Euro (Kompleksi Fiore di Bosko)

  Zona/Rruga : Don Bosko

  Apartament kleringu 2+1, ndodhet tek rezidenca Fiori Di Bosco, nder komplekset me cilesore ne zone.

  Ndodhet nė katin 2 banimit dhe ka nje siperfaqe totale prej 91 m2, orientim lindje.

  Apartamenti ėshtė i investuar dhe disponon kubaturė tė rregullt.

  Apartamenti disponon: Salloni ndenjes, ambjenti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.


  Cmimi: 78.000 Euro


  Tarife agjensie 1% per bleresin.  Kontakt:

  Cel. : 0694030502

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: da3fdb87-0684-603b-2e94-0ac712df5742.jpg
S: 263
Madhesia: 85.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1f2753cf-11cf-3ca6-04f3-841a60713e8a.jpg
S: 249
Madhesia: 62.5 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar