devinf.com

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament i ri 2+1+A+BLK Kati 4, 90 m² 600 Euro (21 Dhjetori)

  Zona/Rruga : 21 Dhjetori


  Tek 21 Dhjetori, perballe Oslos, teresisht i mobiluar me arkitekt, me te gjitha komoditetet jepet apartament me qira.

  Apartamenti organizohet nga salloni, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi dhe tualeti.

  Kati 4 i pallatit, me ashensor modern.

  Siperfaqe 90 m2

  Cmimi: 600 Euro/muaj.


  Kontakt:

  Cel. : 0694030502


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 7d904f2b-5456-a91f-402f-c0005df81999.jpg
S: 140
Madhesia: 46.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5ffcc5a9-fe42-783c-7481-9de7fbf52a4a (1).jpg
S: 341
Madhesia: 48.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ec70c825-a840-9dec-5b8d-3acc9dbb6028.jpg
S: 128
Madhesia: 52.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3a52b8d6-8136-c3e6-eb2b-1784a176f1fd.jpg
S: 133
Madhesia: 42.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 8dca0394-ed34-3924-7ab8-8116c40f4e01.jpg
S: 131
Madhesia: 45.8 KB    Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar