devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, shes Papafingo 131.96 m² 1.300 Euro/m2 (liqeni i thate)

  Shitet papafingo 3+1 te Liqeni i Thate
  Ka nje siperfaqe prej 131.96 m2
  Siperfaqe e perbashket 24.75 m2
  Siperfaqe totale 170.34 m2 foto nr.1918
  Eshte e organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi , 3 dhoma gjumi , tualet , ballkon
  Ka pamje fantastike dhe relaksuese , verande 90 m2

  Cmimi i shitjes : 1300 euro / m2
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 174
Madhesia: 50.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 66
Madhesia: 32.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 10.jpg
S: 66
Madhesia: 34.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5.jpg
S: 66
Madhesia: 15.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 16.jpg
S: 65
Madhesia: 29.2 KB    Infoexpress agjensi informacioni
  Blv. "Gjergj Fishta",
  prane gjykates se rrethit


  tel/fax: +35542400124
  cel: +355692062443
  +355672763858
  e-mail: yllibejko.infoexpress@gmail.com
  web: www.infoexpress.al

  InfoExpress