devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 8, 110 m² 450 Euro (komuna e parisit)

  Zona/Rruga : komuna e parisit

  Apartamenti ėshtė i pozicionuar nė zonėn e Komunės sė Parisit, prane Wisdom University. Informacion mbi apartamentin: • Ndėrtim i Ri • Kati i 8 banim • Sipėrfaqa : 110 m2 Apartamenti jepet me qera i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes •2 Dhoma Gjumi • Tualeti •Ballkoni • I investuar • Kondicioner nė cdo dhomė. Pėr ta vizituar na kontaktoni!

  Cel. : +355 699697567
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 49900411_2008666249200267_6984198426292387840_n.jpg
S: 22
Madhesia: 29.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 50068648_280539949240376_8497330900915191808_n.jpg
S: 13
Madhesia: 18.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 49802145_1274261982715182_3657936376562712576_n (1).jpg
S: 14
Madhesia: 31.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 49855726_326597424622146_5814578423846141952_n.jpg
S: 13
Madhesia: 21.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 49948516_2294679214151057_3810349651907837952_n.jpg
S: 31
Madhesia: 31.3 KB    Future Home Priority
  Real Estate

  Adresa: Rruga Sulejman Delvina, Komuna e Parisit
  Tel: +35545629888
  Cel:+355698971145
  Email: priority@futurehome.al