devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 1, 110 m² 400 Euro (komuna e parisit)

  Zona/Rruga : komuna e parisit

  Apartamenti ėshtė i pozicionuar nė zonėn e Komunės sė Parisit, pranė Kristal Center. Informacion mbi apartamentin: • Ndėrtim i Ri • Kati i 1 banim • Sipėrfaqa : 110 m2 Apartamenti jepet me qera i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes •2 Dhoma Gjumi •2 Tualete •2 Ballkone • I investuar . Pėr ta vizituar na kontaktoni!

  Cel. : +355 699697567
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 49789512_2000834376681319_4664679498178887680_n.jpg
S: 22
Madhesia: 22.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 50422560_475638602962304_6312518695713243136_n.jpg
S: 19
Madhesia: 20.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 49837076_1039022549632957_7200650480064659456_n.jpg
S: 18
Madhesia: 20.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 49789503_780738595593766_8736637893008687104_n.jpg
S: 14
Madhesia: 17.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 49671279_227088748218979_2084143772421062656_n.jpg
S: 33
Madhesia: 22.3 KB    Future Home Priority
  Real Estate

  Adresa: Rruga Sulejman Delvina, Komuna e Parisit
  Tel: +35545629888
  Cel:+355698971145
  Email: priority@futurehome.al