kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Volvo FH480 Viti 2009, CMIM OKAZION 22.000 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e bardhe
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Kondicioner

  Shitet Kamion Volvo Model FH480
  Sapo ardhur ne Shqiperi. Dokumenta te prera per 1 vit deri Dhjetor 2019.
  Gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.
  Me dy rimorkio per kapacitet total 120 m3.
  Vlera e panegociueshme.

  Cel. : +355697090909
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20190104-WA0005.jpg
S: 110
Madhesia: 30.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20190104-WA0006.jpg
S: 110
Madhesia: 30.7 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu