kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Shitet Traktor Zetor 5211 6.500 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e kuqe

  Shitet traktor model CEK, ZETOR 5211.
  Mjeti ne gjendje funksionale dhe i pajisur me kabine.
  Perdoret per transport dhe per punime te tokes.
  Goma te reja, sistem frenimi me alkol.
  Mjeti eshte ne gjendje pune dhe nuk ka nevoje per nderrim pjesesh apo riparime.
  Cmimi 6500 euro (i diskutueshem)

  Cel. : +393939868522
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20190105-WA0008.jpg
S: 216
Madhesia: 47.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20190105-WA0006.jpg
S: 117
Madhesia: 77.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20190105-WA0004.jpg
S: 113
Madhesia: 75.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20190105-WA0005.jpg
S: 111
Madhesia: 75.8 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu