Kliko

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament+BLK 25 Euro/nata personi (Bulevardi Bajram Curri)

  Zona/Rruga : Bulevardi Bajram Curri

  Jepen me qera
  Garsonier

  Shume komod me mobilie bashkekohore.
  Me ballkon dhe pamje nga Bulevardi Bajram Curri

  Cmimi 25 Euro/nata per person
  30 euro/nata 2 persona

  .................................................. ......................................
  Located at Boulevard Bajram Curri

  Cozy apartment with balcony
  and boulevard view

  Price : 25 Euro/night per 1 person
  30 euro/night for 2 people

  Id: 350


  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 849319da-7e18-489e-9697-84785f5e2c43.jpg
S: 557
Madhesia: 44.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 78652574-cbd0-4f7b-9217-369739a2a27b.jpg
S: 408
Madhesia: 16.9 KB  

  ‎+355 67 679 1056
  | manjolapupa@yahoo.it

  Lista me ofertat - okazione

  per kerkesa, plotesoni 1 min. formularin, duke klikuar