kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Elbasan, shes Neoplan Viti 2001

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: blu
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Klima

  Shitet Neoplan, 50+1+1 vendsh, i vitit 2001.
  Autobuzi ėshtė nė gjendje shumė tė mirė, me dokumente dhe siguracione ndėrkombėtare.
  Neoplani ka klima, dyer automatike. Motor diesel.


  Ēmimi i diskutueshėm.


  Tel: 0694776644
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Shes-makina-udhėtimi (1).jpeg
S: 192
Madhesia: 49.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Shes-makina-udhėtimi.jpeg
S: 208
Madhesia: 22.1 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu