kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Elbasan, shes Neoplan Viti 2001

  Karburanti: DiezelNgjyra.....: bluKamjo......: manualFtohja......: KlimaShitet Neoplan, 50+1+1 vendsh, i vitit 2001.Autobuzi ėshtė nė gjendje shumė tė mirė, me dokumente dhe siguracione ndėrkombėtare. Neoplani ka klima, dyer automatike. Motor diesel.Ēmimi i diskutueshėm.Tel: 0694776644
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: fc6addb6-01f5-4a70-aed9-01470d3c9785.jpg
S: 97
Madhesia: 23.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4be9444d-05a3-4099-a758-3c9dac0cae7d.jpg
S: 94
Madhesia: 35.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 06f2d34a-a324-43d5-ad5a-e5d0d5b0e57a.jpg
S: 96
Madhesia: 36.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20190712-WA0013.jpg
S: 140
Madhesia: 37.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20190712-WA0011.jpg
S: 95
Madhesia: 32.6 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu