kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Elbasan, shes minivan Mercedes-Benz Sprinter 515 Viti 2009,

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: kafe
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Kondicioner
  Fuqia KW..: 220

  Shitet Sprinter 515, 20+1 vendsh, i vitit 2009.
  Minibus-i ėshtė nė gjendje shumė tė mirė, me dokumente dhe siguracione ndėrkombėtare.
  Sprinteri ka air konditition, dyer automatike. Motor diesel.

  Ēmimi i diskutueshėm.

  Tel: 0694776644
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5.jpeg
S: 235
Madhesia: 32.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4.jpeg
S: 203
Madhesia: 45.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpeg
S: 232
Madhesia: 27.0 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu