kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Elbasan, shes Mercedes-Benz Sprinter 515 Viti 2009,

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: kafe
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Kondicioner
  Fuqia KW..: 220

  Shitet Sprinter 515, 20+1 vendsh, i vitit 2009.
  Minibus-i ėshtė nė gjendje shumė tė mirė, me dokumente dhe siguracione ndėrkombėtare.
  Sprinteri ka air konditition, dyer automatike. Motor diesel.

  Ēmimi i diskutueshėm.

  Tel: 0694776644
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 06f2d34a-a324-43d5-ad5a-e5d0d5b0e57a.jpg
S: 25
Madhesia: 36.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: e19d4c86-d6b3-40d0-ac26-ba58d46932b1.jpg
S: 23
Madhesia: 56.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 8777b3ae-b78c-4fad-8c5a-6f5919a34ab0.jpg
S: 26
Madhesia: 40.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4.jpeg
S: 260
Madhesia: 45.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpeg
S: 312
Madhesia: 27.0 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu