kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Elbasan, shes minivan Mercedes-Benz Sprinter 515 Viti 2009

  Shitet Sprinter 515, 20+1 vendsh, i vitit 2009.Minibus-i ėshtė nė gjendje shumė tė mirė, me dokumente dhe siguracione ndėrkombėtare. S
  printeri ka air konditition, dyer automatike. Motor diesel.

  Ēmimi i diskutueshėm.

  Tel: 0694776644
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpeg
S: 216
Madhesia: 21.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpeg
S: 228
Madhesia: 26.8 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu