kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Elbasan, shitet Mercedes-Benz Sprinter 515 Viti 2009

  Shitet Sprinter 515, 20+1 vendsh, i vitit 2009.Minibusi ėshtė nė gjendje shumė tė mirė, me dokumente dhe siguracion ndėrkombėtar. Sprinteri ka air konditition, dyer automatike. Motor diesel.ēmimi i diskutueshėm.Tel: 0694776644
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 38195164-e4b3-4ba9-a6da-14be389ee07f.jpg
S: 142
Madhesia: 36.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 85eddcc2-0926-4477-baca-3f6b3bb746d3.jpg
S: 131
Madhesia: 35.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20190712-WA0008.jpg
S: 132
Madhesia: 40.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpeg
S: 482
Madhesia: 26.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 06f2d34a-a324-43d5-ad5a-e5d0d5b0e57a.jpg
S: 136
Madhesia: 36.9 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu