1. Standart Tirane, shes 2.000 Leke

  Shiten Aparat fotocasti Polaroid Old per survenir ne ambjentet tuaja mund te jen dhe funksional. :)
  2000 lek copa
  Nr 0672411000
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_4746.jpg
S: 45
Madhesia: 76.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_4740.jpg
S: 29
Madhesia: 42.6 KB