Kliko

 1. Standart Okazion fiat idea kambio automat 1.3nafte viti 2006 me 110000km origjinale

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri metalizato
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 66
  KM..........: 100000

  SHITET FIAT IDEA KAMBIO AUTOMAT VITI 2005 MOTOR 1.3 NAFTE ME 100000KM ME LIBER SHERBIMESH NE GJENDJE SHUM TE MIRE GOMA TE REJA, SENSOR PARKIMI, KLIMA, 2CELSA. ME DOGANE DHE TARGA DHE DOKUMENTA TE SAPO PAGUARA
  CMIMI 3500 EURO
  CEL 0693326867
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20191101_174813.jpg
S: 61
Madhesia: 48.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20191101_151416.jpg
S: 104
Madhesia: 45.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20191101_151221.jpg
S: 63
Madhesia: 49.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20191101_142929.jpg
S: 62
Madhesia: 24.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20191101_142956.jpg
S: 62
Madhesia: 25.8 KB