1. Standart 0683312510 Tirane, blej mobilje te perdorura: Kende,divane,kolltuqe,kundrabufe, dollape, dhoma gjumi, elektoshtepiake , etj. Nr kontakti: 0683312510

  0683312510 Blejme(mobilje te perdorura) dhe shesim mobilje ( te reja dhe te perdorura) .
  Ose bejme mobilje me porosi Si : Dollape dhe Guzhina .
  Nr kontakti: 0683312510
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20181226_124504.jpg
S: 491
Madhesia: 34.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Screenshot_20181226-234545.jpg
S: 627
Madhesia: 30.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20181224_143953.jpg
S: 419
Madhesia: 28.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20181224_132313.jpg
S: 435
Madhesia: 38.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Screenshot_20181226-234656.jpg
S: 581
Madhesia: 22.7 KB