devinf.com

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 5, 64 m² 300 Euro (Rruga 4 DESHMORET)

  Zona/Rruga : Rruga 4 DESHMORET

  Apartamenti ndodhet ne Rrugen 4 DESHMORET, GJIMNAZI PARTIZANI.

  Ky apartament eshte i tipi 1+1, pjeserisht i mobiluar dhe me gjithcka te re.

  Apartamenti ndodhet ne katin e 5 dhe ka orjentim nga lindja.

  Ka siperfaqe prej 64 m2.

  Cmimi: 300 Euro/muaj.


  Kontakt:

  Cel. : 0694030502
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: fca3e8eb-742e-93f2-3759-5e89d548f2d1.jpg
S: 657
Madhesia: 56.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2269059b-c118-7b12-b1b6-24db2232c1bd.jpg
S: 932
Madhesia: 49.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4df8cf09-7c3a-e4ff-c885-d1f9248214d3.jpg
S: 524
Madhesia: 55.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 21145768-048f-852b-3748-1553e506841e.jpg
S: 512
Madhesia: 67.1 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar