devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 120 m² 1.350 Euro/m2 (Sami Frasheri)

  Zona/Rruga : Sami Frasheri

  Shitet hyrje 2+1 Sip 120m2, kati 3 me nje banjo.

  Eshte ndertim i pallateve italiane ndodhet afer sheshit Uillson, Rruga Sami Frasheri.

  Me Pamje Lindje - Jug dhe me hipoteke.

  Cmimi : 1350 Euro/m2 i pa diskutueshem

  Agjensia Imobiliare Vision


  Tel : 0682253407/ 0695326329
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Pronajuaj_SheshiWillson.jpg
S: 6
Madhesia: 55.6 KB  
  viSion
  Travel & Real Estate Agency
  Rr. e Kavajės, Pall. 227
  Shk. 2, Ap.8 ,Tirana, Albania
  Mob : 069 53 26 329
  Mob : 068 22 53 407
  Email: vision.travel@hotmail.com