devinf.com

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 140 m² 650 Euro (Rruga Shyqyri Brari,Kopshti Botanik)

  Zona/Rruga : Rruga Shyqyri Brari

  Apartament me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.
  Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor, disa metra larg kopshtit Botanik.
  Siperfaqja e baneses eshte 140 m2 e organizuar ne:
  2 sallone ku njera prej tyre mund te kthehet lehtesisht ne dhome gjumi, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe 2 ballkone ku ne njeren prej tyre eshte vendosur nje kuzhine e vogel.
  Ofrohet plotesisht e mobiluar. Mobilimi eshte bashkohor dhe nje pjese e tyre jane pothuajse te reja.
  Brenda apartamentit do te gjeni qetesine dhe komoditetin e duhur.
  Banesa ju ofron organizim te mire te hapesires se brendshme, dhoma te bollshme, punime te ndryshme gipsi, leter murale, parket druri dhe laminat ne te gjithe ambientin, oxhak funksional, sistem Chiller per ngrohjen dhe ftohjen, tualet me hidromasazh etj.
  Apartamenti eshte i orientuar nga veriu dhe jug-lindja, me pamje te lagjes perreth
  Pallati pozicionohet ne nje zone te qete dhe shume te preferuar te Tiranes, prane Liqenit Artificial, Kopshtit Botanik, qendres tregtare TEG dhe autostrades Tirane-Elbasan.
  Ne cmim perfshihen edhe 3 vende parkimi ne garazhd te mbyllur ne katin e nendheshem.

  cmimi:650 Euro  Kontakt:

  Cel. : 0694030502
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6d821041-ec01-a5b2-8f92-ee2340bfbb21.jpg
S: 186
Madhesia: 65.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ca897392-8478-022a-8262-d39dffd0de51.jpg
S: 72
Madhesia: 58.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 86acdcf0-0d5f-3841-1c96-3008f3ba79ff.jpg
S: 79
Madhesia: 75.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 214d5d24-5fe4-4c56-65ad-c74310b10af3.jpg
S: 129
Madhesia: 47.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 630306ac-24d8-2121-207a-40cbc6649714.jpg
S: 75
Madhesia: 42.7 KB    Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar