kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Turqi Viti i Ri nė Stamboll 4 Ditė €149, Nisja mė 30 Dhjetor. 149 Euro

  Viti i Ri nė Stamboll 4 Ditė €149, Nisja mė 30 Dhjetor.
  Vizitohet: Stamboll dhe Selanik.
  Fjetje: 3 netė nė Stamboll, Mėngjeset nė Hotel.
  Udhėtimi dhe Shėtitjet me Autobus.
  Shoqėrues Shqiptar gjatė udhėtimit.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: stamboll rt.jpg
S: 17
Madhesia: 10.5 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu