devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament duplex 2+1 ,106 m², 94.000 Euro (Rezidenca Kodra e Diellit 2 )

  Zona/Rruga : Kodra e Diellit 2

  Shitet apartament 2+1, ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes "Kodra e Diellit 2”

  Dupleksi eshte me siperfaqe totale 106 m2.

  Organizimi: kati i 1 nje ambient ndenie, 1 ambient gatimi, 1 tualet dhe 1 ballkon, kati i 2 perbehet dy dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.


  Cmimi: 94.000 Euro

  Aktualisht ne faze ndertimi !  Tarife agjensie 1% per bleresin.
  Kontakt:

  Cel. : 0694030502


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: kod 21.jpg
S: 893
Madhesia: 95.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: KOD 23.jpg
S: 369
Madhesia: 66.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: KOD 24.jpg
S: 404
Madhesia: 100.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: KOD 25.jpg
S: 358
Madhesia: 61.2 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar