devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Klering-Tirane,shes super apartament 2+1+A+BLK,Kati 3,121 m², 121.000 Eur(Rruga e Kavajės, SQUARE 21)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajės

  Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te reja dhe me ndertim teper cilesor te Tiranes "SQUARE 21"

  prane qendres se qytetit dhe lehtesisht e aksesueshme me rrugen kryesore.

  Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim dhe eshte i orientuar nga Lindja.

  Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 ndenje e perbashket me ambientin e kuzhines, 2 tualete dhe nje ballkon.

  Siperfaqja totale e tij eshte 121 m2.

  Disponon Izolim akustik, hidroizolimi dhe termoizolim, fasade e ventiluar etj.

  Cdo kat eshte i pajisur me dy ashensore,gjenden 4 apartamente per secilin kat.

  Kati -1 i godines ofron sherbime, ndersa kati 2 poste parkimi.


  Cmimi: 121.000 Euro


  Tarife agjensie 1% per bleresin.

  Kontakt:

  Cel. : 0694030502


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: square 21 1.jpg
S: 301
Madhesia: 110.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: square 21 2.jpg
S: 204
Madhesia: 113.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: square 21 3.jpg
S: 255
Madhesia: 71.0 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar