kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Maqedoni 👉👉Ski ne Mavrove , Tur ne Oher 2 - 4 JANAR Cmimi 99 Euro/p 99 Euro

  👉👉Ski ne Mavrove , Tur ne Oher 2 - 4 JANAR Cmimi 99 Euro/personi

  Paketa tre ditore akomodimi Hotel Tino Sveti Stefan 4*99 Euro/personi
  Dita e pare: Nisja nga Tirana ne oren 07:00. Ndalese e shkruter gjate rruges per te konsumuar mengjesin. Kalimi ne piken doganore Qafe Thane. Pas procedurave doganore nisemi drejt qytetit Struges. Konsumojme dreken (individuale). Vizitojme derdhjen e Lumit Drin, shetitoren e Struges. Nisemi drejt Ohrit. Akomodimi ne hotel. Shfrytezimi i ambjenteve te hotelit, sauna , jaccuzzi. Darka ne hotel.
  Dita e dyte: Mengjesi ne hotel. Rreth ores 09:00 nisemi drejt Mavroves. Kohe e lire per ski deri ne oren 15:30. Kthimi ne Hotel. Shfrytezimi i ambjenteve te hotelit, sauna , jaccuzzi. Darka ne hotel.
  Dita e trete: Mengjesi ne hotel. Rreth ores 09:30 dalim nga hoteli dhe vizitojme qytetin e Ohrit i njohur ndryshe edhe si ” Jeruzalemi i Evropes”. Do vizitojme Kishen Kuneo, Kishen e Shen Sofise, Amfiteatrin. Konsumojme dreken ne Oher (individuale), kthimi drejt Tiranes.
  Ne cmim perfshihet:
  1. Udhėtimi vajtje-ardhje me autobus komod
  2. Shetitjet me autobus sipas programit
  3. Akomodim nė hotel Tino Sveti Stefan 4* Oher
  4. Mėngjesi dhe darka pėr tė gjitha ditėt e qendrimit
  5. Guide profesionale
  6. Perdorimi i banjos turke, sauna , jacuzzi

  Pagesat per femijet:
  2 – 11.9 vjec —-> 50 % te shumes
  Mbi 12 vjec —-> Pagese e plote

  Shenim:
  1. Ju keshillojme te merrni shapka me vete.
  2. Uji nuk perfshihet ne cmim.

  KUJTESE
  * Pėr rezervim, mund tė paguani 50% tė shumės tani, ndėrsa pagesen e plotė deri nė 5 ditė para nisjes.
  * Pagesa e bėre ėshtė e pakthyeshme.
  * Agjensia nuk mban pėrgjegjėsi pėr personat e kthyer nga policia pėr arsye tė ndryshme sic janė mungesė dokumentacioni, espuls, etj.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ski 2032.jpg
S: 22
Madhesia: 88.0 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu