kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Fisher Price C5858 Deluxe Take-Along Swing 4.500 Leke

  SHITET... TIRANE, Fisher Price C5858 Deluxe Take-Along Swing, lekundese gradim shpejtesie, PORTATIVE me muzike dhe drita. E perdorur (me shenja minimale), 100% FUNKSIONALE. Dy programe muzikore, 10min/6melodi ose aktivizim nga bebja me terheqje. Ushqehet me 4 bateri te tipit "C" (LR14) te cilat NUK perfshihen. CMIMI 5.000L, I DISKUTUESHEM. Per cdo gje, KONTAKT... Flm! Video

  Cel. : +355673083913
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_2954.jpg
S: 173
Madhesia: 46.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_2955.jpg
S: 174
Madhesia: 67.9 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu