1. Standart Tirane, shes Fisher Price C5858 Deluxe Take-Along Swing 4.500 Leke

    SHITET... TIRANE, Fisher Price C5858 Deluxe Take-Along Swing, lekundese gradim shpejtesie, PORTATIVE me muzike dhe drita. E perdorur (me shenja minimale), 100% FUNKSIONALE. Dy programe muzikore, 10min/6melodi ose aktivizim nga bebja me terheqje. Ushqehet me 4 bateri te tipit "C" (LR14) te cilat NUK perfshihen. CMIMI 5.000L, I DISKUTUESHEM. Per cdo gje, KONTAKT... Flm! Video

    Cel. : +355673083913
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  IMG_2954.jpg
S: 192
Madhesia:  46.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  IMG_2955.jpg
S: 218
Madhesia:  67.9 KB