kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Quad Yamaha 700 cc Viti 1998, 5.000 Euro

  Ngjyra.....: e kuqe
  KM..........: 2000

  SHITET motorr bore (motoslite) YAMAHA me cilindrate 700 cc dhe me 3 cilindra. Motorri shoqerohet dhe me rimorkion e vet dhe eshte shume pak I perdorur dhe ne gjendje te mire pune.
  Cmimi 5.000 euro (i diskutueshem)
  Per cdo informacion kontaktoni ne
  Cel. 0684109062
  E-mail. onlineprona@gmail.com

  Cel. : 0684109062
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 48407061_1866177263505407_3044478423784226816_n.jpg
S: 177
Madhesia: 30.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 48373824_585844861835581_3016185893657509888_n.jpg
S: 68
Madhesia: 37.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 48416231_771832446497085_4802076932202037248_n.jpg
S: 58
Madhesia: 51.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 48369692_750860011943349_6855502638960607232_n.jpg
S: 65
Madhesia: 59.4 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu