Kurse pėr gjuhė tė huaja, anglisht, greqisht, tė folura dhe tė shkruara me gramatikė.
Anglisht nivelet A1-C1 me metodė bashkėkohore. Kurse kompjuteri "Typing master" etj.

Cel : 0698892574