😍iPhone X 53.900 leke 😍




  • Transport falas nė tė gjithė Shqipėrinė.
  • Mundėsi pagese me kėste, vetėm me ID.
  • Klientėt e BKT&Credins,ndarja e pagesės ne 12 kėste.
  • Garanci 3 muaj!
  • Gomine, xham, kufje dhe karikues te perfshira!





Adresa 1:
Rr. Petro Nini Luarasi 150 Metra mbi shkollėn e baletit, pėrball Big Market

067 20 40 224

Adresa 2:
Rruga e Kavajės pėrballė policisė bashkiake
067 20 40 229

Adresa3:
Libri Universitar, 100m drejt Sheshit Willson , ne kryqezim.
067 20 40 226

Adresa 4:
Ne rrugen e Durresit, 50m siper Ministrise se Arsimit.
067 20 40 228

Cdo ditė hapur 09:00-21:00