devinf.com

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 13, 121 m² 131.000 Euro (Tek Hipoteka e Tiranes (Rr. Panorama))

  Zona/Rruga : Tek Hipoteka e Tiranes (Rr. Panorama)

  2 + 1 i Pabanuar me Pare*, Tek Hipoteka e Tiranes (Rr. Panorama) Bosh | Pallat i Ri me Ashensor

  Shitet 2 + 1 Tek Hipoteka e Tiranes (Rr. Panorama) i Pabanuar me Pare, Bosh | Pallat i Ri | Ashensor | Mundesi Parkimi | Shtruar me Pllake Cilesore | Pamje Paronamike | Ambient i Bolleshem | Ndricim Natyral Gjat Gjithe Kohes | Termoizolim | Izolim Akustik | Lagje e Banuar nga Persona te Shtreses se Larte | Survejuar me Kamera | Tualet i Mirembajtur | Instalime Hidraulike dhe Elektrike Funksionale


  Q642


  Te dhenat e ndarjes:


  - 2 dhoma gjumi
  - 1 sallon + 1 kuzhine me Vete
  - 3 tualete
  - 1 Korridor
  - 1 Ballkon

  Karakteristikat:


  - Shtruar me Pllake
  - Me Para - Dere Kryesore prej Dopio Xh te Blinduar
  - Shitet Bosh dhe i Pabanuar me pare
  - ASHENSOR
  - Orientimi J- L
  - Pamje Panoramike e paster
  - Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes
  - Izolim akustik
  - Termoizolim
  - Zone e shtreses se larte dhe e survejuar me kamera
  - Ambiente te perbashketa si ( Kopesht , lulishte etj)
  - Dyer Druri
  - Tavan Standart.
  - 3 Tualete + Sanitare Cilesore
  - Dere e Blinduar
  - Dritaret cilesore me dopjo xham + Grile

  - Instalime Elektrike dhe Hidraulike te reja shume cilesore
  - Facilietet afer
  - Akses me Transport publik

  Cmimi: 131.000 Euro


  Tel ose Whatsapp: 0696399513


  Cel. : 0696399513
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0aef18df-9737-4fd9-b393-d79b5bd9cb8e.jpg
S: 22
Madhesia: 10.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: b216430d-1bcd-4b56-99d0-1ac35d5f8a14.jpg
S: 15
Madhesia: 11.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 40028240-1fbd-4fa6-9564-c93d21bfddd9.jpg
S: 12
Madhesia: 9.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: b0d44e7d-9889-4e07-a17b-afbac83c78d4.jpg
S: 13
Madhesia: 30.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 9a654965-4a21-4728-9a2b-b0bdbded917a.jpg
S: 12
Madhesia: 19.7 KB