devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 120 m² 300 Euro (Rruga e Kavajės,GLOBI)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajės

  Jepet me qira apartament 2+1, ne katin e trete te nje vile Rruga e kavajes, Globi.

  Ambienti ka siperfaqe totale 120 m2 dhe eshte pjeserisht i mobiluar.

  Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi, nje ambjent ndenje me hapsire goxha te madhe e lidhur me pjesen e kuzhines, nje ballkon, dhe nje banjo.

  Ambjenti i viles ofron dhe mundesi parkimi falas.

  Cmimi: 300 Euro


  Kontakt:

  Cel : 0694030502

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: a27f2cd2-aa6a-1be7-448d-eab0c534aaa9.jpg
S: 424
Madhesia: 52.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4d78db7e-aadb-8923-9879-bf34a295eab7.jpg
S: 408
Madhesia: 43.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5b419901-a224-2ea9-261c-b6c201d4b61f.jpg
S: 382
Madhesia: 43.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: aa4bb9f6-6f51-3ce8-f39e-bf44753be5df.jpg
S: 646
Madhesia: 46.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4c31c5fd-0304-79c8-4ca5-6785c5f37bad.jpg
S: 369
Madhesia: 44.3 KB    Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar