devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament 3+1+A+BLK Kati 1, 130 m² 300 Euro (Rruga e Kavajės,GLOBI)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajės

  Tirane, jap me qera Kati 1 i nje vile.

  Eshte i organizuar nga salloni, ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkoni, dhe ka siperfaqe 130 m2.

  Ka 2 garazhe me siperfaqe 60m2.

  Jepen si per biznes dhe per banim.


  Ka qene perdorur per seli kompanie te huaj per shume kohe.


  Cmimi: 300 Euro/muaj.
  Kontakt:

  Cel. : 0694030502

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 50e15187-9bb2-5cc1-a5e6-42f6bbcc075d.jpg
S: 616
Madhesia: 36.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 60dbebac-ab30-e771-dd56-ff4e3bd792cd.jpg
S: 333
Madhesia: 36.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: dd0bb91a-27b3-b3fb-b48c-acbd00891db2.jpg
S: 324
Madhesia: 37.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 500d6b09-1b80-9b57-8582-64af114ab022.jpg
S: 311
Madhesia: 38.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0a9ded86-d12e-19c7-6e59-f5e06bd241fa.jpg
S: 313
Madhesia: 48.0 KB    Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar