Zona/Rruga : Autostrada Tirane - Durres

JEPET ME QERA MAGAZINE NE RRUGEN DYTESORE MAMINAS

JEPET ME QERA MAGAZINE NE RRUGEN DYTESORE MAMINAS
Jepet me qera magazine ne rrugen dytesore Maminas. Magazina ka nje siperfaqe perj 1350 m2 , h=9m dhe mund te sherbeje per ambiente biznesesh, prodhimi etj. Jepet me qera per 1.5 euro/m2
CMIMI: 2025 euro/ ne muaj  • Lloji i prones: Magazine
  • Siperfaqja: 1350 m2
  • Zona: MAMINAS
  • Qyteti: TiraneCel. : 00355 684044520
Per me shume informacione klikoni linkun: https://www.merlinimobiliare.com