Zona/Rruga : Rruga Muhamet Gjollesha

Ambient Duplex gjendet nė “Rrugėn MYSLYM SHYRI”. Ambienti ėshtė i pozicionuar nė katin e 1 dhe ka sipėrfaqe 22 m2 dhe kati 2 ka sipėrfaqe 40 sipėrfaqe totale 60 m2 . Ambienti ėshtė I investuar, • Fasade xhami • Pėr ta vizituar na kontaktoni!


Cel. : +355684004506